Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Předcházející
Následující

O společnosti Thermal Dynamics

Thermal Dynamics Automation® je místem, kam se profesionálové dívají při řezání měkké uhlíkových ocelií a barevných kovů ohledně jakosti, snadnosti použití, rychlosti řezání a celkové produktivity. Naše plazmové systémy mají řešení, která potřebujete:

Vysoce přesné řezání | Integrované řízení | Robotika a srážení hranúkosování | Vzduchová plazma | Vylepšení a zdokonalení

Ať jsou vaše plazmové řezací potřeby jakékoli, podívejte se na řadu True Solutions™ firmy Thermal Dynamics Automation, která nabízí výkonná řešení, jež vaší dílně pomohou být produktivnější. Nejlepší je, že s naší nejmodernější plazmovou řezací technologií a vysoce kvalitním spotřebním materiálem je každý řez ten pravý. Každý stroj je dodáván s pohodlím a rychlostí výměny zásobníků XT™-Torch, stejně jako výjimečným servisem a podporou.

 

x
x

x

Loading..