Předcházející
Následující
Machines that make the Cut Machines that make the Cut

Machines
that make the

Vysoce přesné plazmové systémy Thermal Dynamics®
UC přinášejí vyšší výkony i zisk.

Čtěte dále Čtěte dále
Bring Quickpierce Technology to the table Bring Quickpierce Technology to the table

Přinášíme

Technologii rychlých propalů

na řezací stoly.

Nová technologie rychlých propalů od Thermal Dynamics® snižuje čas propalu až o 40% u silných plechů (až 50mm) z uhlíkových ocelí.

Success Stories Success Stories

Úspěšné Příběhy.

Plazma, které se vyplatí.

Podívejte se, jak naši zákaznici dosáhli díky Thermal Dynamics® bezprecedentní ziskovosti a výkonu při nejnižších nákladech.

Bring Performance to the table Bring Performance to the table

Přineste na stůl

výkon


Získejte modernější automatizovanou řezací plazmu Thermal Dynamics a tím i nejlepší kvalitu řezání a spotřebního materiálu ve své třídě.

x

Bring QuickPierce Technology to the table

x

Přineste na stůl produktivitu.

x

Přineste na stůl účinnost.

x

Bring Performance to the table

Zvyšte svůj zisk. Tečka.

Thermal Dynamics vyrábí nejpokročilejší automatizované plazmové zařízení na trhu. Naše řezací řešení jsou navržena tak, aby vám poskytovala vynikající výkon – a pomohla vám více ušetřit.

Rostoucí úspory.

Nižší počáteční náklady. Větší úspory nákladů na energie. Snížení prostojů mezi řezy. Rychlejší servis a opravy. Pokud zvolíte Thermal Dynamics, získáte celkově vyšší účinnost. Dík tomu všemu docílíte nejnižších celkových nákladů na vlastnictví na trhu.

Nejlepší kvalita ve své třídě.

Produkty Thermal Dynamics vám poskytují lepší řezací výkon než konkurenční řešení, a přitom stojí méně. Od vzduchových systémů po vysoce přesné systémy a robotiku poskytují naše plazmové systémy nejlepší a nejúčinnější řezání u nízkolegované oceli, hliníku a nerezové oceli v oboru.

Viz produkty

Řešení, která vyhoví vašim potřebám.

Thermal Dynamics věříme, že zákazníci by měli být schopni zvýšit svůj výkon plazmového řezání, aniž by museli vyměňovat celý řezací stroj. Jsme jediný výrobce, který vám může nabídnout kompletní modernizační řešení.

Možnosti modernizací

Odborníci, na které se můžete spolehnout.

Naši zkušení zaměstnanci s nadšením hledají řešení pro naše zákazníky a naše rozsáhlá síť interně vyškolených distributorů umožňuje rychlejší servis strojů a opravy. Pokud potřebujete podrobné informace o produktu, naše centrum znalostí a zdroje školení jsou vždy online.

Zobrazit školení
x
x

x

Loading..