Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

KONZOLE AUTO GAS
Naše konzole Auto Gas poskytuje správné množství plynu a správný tlak ve správný čas. Díky automatickým úpravám parametrů se tak eliminuje potřeba ručních zásahů nebo nutnost si pamatovat správné nastavení tlaku. Systém DPC3000 zlepšuje kvalitu řezu a snižuje dobu výměny nástrojů.
ULTRA-CUT XT
Naše řada vysoce přesných plasmových řezáků se vyrovná či překoná jakýkoli konkurenční systém při řezání uhlíkové oceli a neželezných materiálů. Naše spotřební materiály HeavyCut™ zároveň umožňují tu nejlepší kvalitu řezu a životnost dílů při řezání silných materiálů.
iHC
iHC je inteligentní a přesný systém pro řízení výšky{j}plasmových hořáků. V kombinaci se znalostmi o prováděné práci systém iHC provádí výpočty v reálném čase pro úpravu výšky hořáku — protože skutečně integrované{j}řízení výšky umožňuje lepší kvalitu řezu a více konzistentní výrobu.
OVLADAČ iCNC XT
Díky inteligenci procesů, zkušenostem a odborným znalostem uloženým uvnitř mohou všichni uživatelé snadno připravit nejrychlejší řez, nejlepší řez a nejnižší náklady na řez. Operátoři mohou nezávisle na svých zkušenostech spolehlivě řezat pouhým výběrem a kliknutím.

A software řady XT navíc umí přizpůsobit váš oblíbený kancelářský nesting software, náš software nebo vytvořit kombinaci obojího. Systém iCNC Performancee pracuje stejným způsobem jako vy.
DÁLKOVÝ SPOUŠTĚČ OBLOUKU
Lehký a vysoce kompaktní dálkový spouštěč oblouku umožňuje spolehlivé a tiché zažehnutí hořáku XT Torch.
XT Torch
Náš nejlepší hořák pracuje se zásobníkem SpeeLok a umožňuje tak výměnu spotřebního materiálu za méně než 60 vteřin, čímž se snižuje doba prostojů mezi jednotlivými řezy. Náš spotřební materiál XTremeLife™ nejen vydrží déle, ale zároveň umožňuje rychlejší výměnu.
ZABUDOVANÝ SERVO SYSTÉM
Servo systém pohání servomotory na stole a zajišťuje tak, že všechny řezné operace pracují v harmonii.
x
x

x

Loading..