Předcházející
Následující
Bring Productivity to the table Bring Productivity to the table

Přineste na stůl

produktivitu


Technologie úkosového řezání od Thermal Dynamics pomohla Elisa a TITAN CALL ušetřit na přípravě dílů ke svařování 50 % času.

Podívejte se na tento příběh Podívejte se na tento příběh
Bring Productivity to the table Bring Productivity to the table

Přineste na stůl

účinnost


Zoran přešel k automatizovanému plazmovému zdroji Thermal Dynamics a zkrátil dobu výroby na polovinu, čímž své dílně ušetřil čas i peníze.

Podívejte se na tento příběh Podívejte se na tento příběh
Bring Performance to the table Bring Performance to the table

Přineste na stůl

výkon


Získejte modernější automatizovanou řezací plazmu Thermal Dynamics a tím i nejlepší kvalitu řezání a spotřebního materiálu ve své třídě.

Podívejte se na tento příběh Podívejte se na tento příběh
Bring Profitability to the table Bring Profitability to the table

Přineste na stůl

ziskovost


Automatizované plazmové řezací zařízení Thermal Dynamics má nejnižší celkové náklady na vlastnictví na trhu.

x

Přineste na stůl účinnost.

x

Přineste na stůl produktivitu.

x

Bring Performance to the table

Zvyšte svůj zisk. Tečka.

Thermal Dynamics vyrábí nejpokročilejší automatizované plazmové zařízení na trhu. Naše řezací řešení jsou navržena tak, aby vám poskytovala vynikající výkon – a pomohla vám více ušetřit.

Ukázková kalkulačka úspory nákladů.

Přesvědčte se sami. Zadejte svá čísla do naší kalkulačky a podívejte se, kolik byste mohli ušetřit modernizací díky systému Ultra-Cut® XT od společnosti Thermal Dynamics.

Zvolte si měrné jednotky

Váš plazmový systém

Váš plazmový systém

Aktuální plazmový produkt
Plyn / Materiál

Vaše nastavení řezání

Tloušťka plechu
Směn za den

Vaše náklady na energie

Náklady na el. energii (za kWh)

Náklady na H35

Odhadovaná roční úspora nákladů

Thermal Dynamics vám muže ve srovnání s rocne ušetrit tolik.

Chcete více informací o svých úsporách?

Konkurenční produkt uvedený výše je srovnatelný s výše zobrazeným produktem Thermal Dynamics , a nemusí být stejný z hlediska chemického složení, provozních charakteristik nebo výkonu. Srovnání jsou pouze orientační bez právní záruky.

XPR™, HPR® jsou ochranné známky společnosti Hypertherm®, Inc, Kjellberg® je ochranná známky společnosti Kjellberg® Finsterwalde; výše uvedené ochranné známky nejsou v žádném případě spojeny s Thermal Dynamics®. Informace uvedené výše jsou veřejně dostupné na webových stránkách výrobce zařízení.

Rostoucí úspory.

Nižší počáteční náklady. Větší úspory nákladů na energie. Snížení prostojů mezi řezy. Rychlejší servis a opravy. Pokud zvolíte Thermal Dynamics, získáte celkově vyšší účinnost. Dík tomu všemu docílíte nejnižších celkových nákladů na vlastnictví na trhu.

Čtěte dále

Nejlepší kvalita ve své třídě.

Produkty Thermal Dynamics vám poskytují lepší řezací výkon než konkurenční řešení, a přitom stojí méně. Od vzduchových systémů po vysoce přesné systémy a robotiku poskytují naše plazmové systémy nejlepší a nejúčinnější řezání u nízkolegované oceli, hliníku a nerezové oceli v oboru.

Viz produkty

Řešení, která vyhoví vašim potřebám.

Thermal Dynamics věříme, že zákazníci by měli být schopni zvýšit svůj výkon plazmového řezání, aniž by museli vyměňovat celý řezací stroj. Jsme jediný výrobce, který vám může nabídnout kompletní modernizační řešení.

Možnosti modernizací

Odborníci, na které se můžete spolehnout.

Naši zkušení zaměstnanci s nadšením hledají řešení pro naše zákazníky a naše rozsáhlá síť interně vyškolených distributorů umožňuje rychlejší servis strojů a opravy. Pokud potřebujete podrobné informace o produktu, naše centrum znalostí a zdroje školení jsou vždy online.

Zobrazit školení
x
x

x

Loading..