Tyto stránky používají soubory cookies a další sledovací technologie, abychom vám mohli poskytovat naše služby, zlepšovat jejich výkon a funkčnost, analyzovat používání našich produktů a služeb a k podpoře našich snah v oblasti reklamy a marketingu.

Zásady používání souborů cookies   Upozornění k ochraně osobních údajů

Předcházející
Následující

Novinky

Novinky Thermal Dynamics

Zůstaňte v obraze s Thermal Dynamics. Přečtěte si nejnovější tiskové zprávy a články o Thermal Dynamics.

SPOLEČNOST SKH ZLEPŠUJE PRODUKTIVITU A KVALITU DÍKY MODERNIZACI ŘEZACÍHO STROJE NOVOU TECHNOLOGIÍ OD SPOLEČNOSTI THERMAL DYNAMICS

Společnost SKH SIA byla založena v roce 1993 a dnes se tato společnost z města Riga v Lotyšsku specializuje na výrobu a výstavbu průmyslových budov, skladovacích nádrží, potrubí, tepelné izolace budov, obecných budov a staveb. Společnost SKH je držitelem četných certifikátů, které jí umožňují obsluhovat různé průmyslové odvětví, neustále investuje do rozvoje svých technických schopností, včetně kapitálového vybavení. V lednu roku 2017 se společnost SKH rozhodla zlepšit produktivitu a kvalitu velkého řezacího stolu tak, že jej dodatečně vybaví nejmodernějším CNC řízením a technologií plazmového řezání společnosti Thermal Dynamics.

Společnost SKH nejprve kontaktovala společnost CNC Baltic ...

Společnost SKH SIA byla založena v roce 1993 a dnes se tato společnost z města Riga v Lotyšsku specializuje na výrobu a výstavbu průmyslových budov, skladovacích nádrží, potrubí, tepelné izolace budov, obecných budov a staveb. Společnost SKH je držitelem četných certifikátů, které jí umožňují obsluhovat různé průmyslové odvětví, neustále investuje ...

Čtěte dále

SPOLEČNOST THERMAL DYNAMICS OZNAMUJE NOVOU ORGANIZAČNÍ STRUKTURU EVROPSKÉ OBCHODNÍ JEDNOTKY

Společnost Thermal Dynamics, průkopník a světový lídr na poli přesného automatizovaného plazmového řezání, oznámila významné změny ve struktuře vedení a strategii skupiny.

Abychom se mohli soustředit na dodávky špičkových technologií a zákaznických služeb zákazníkům společnosti Thermal Dynamics, provedla společnost centralizaci veškerých aktivit Thermal Dynamics Automation v Evropě do své Milánské obchodní jednotky, která změní svůj název na Thermal Dynamics Europe Srl.

Společnost Thermal Dynamics Europe bude s podporou německé pobočky v Neuwiedu realizovat veškeré činnosti týkající se propagace, prodeje, technické podpory a distribuce produktů automatizovaného plazmového řezání značky ...

Společnost Thermal Dynamics, průkopník a světový lídr na poli přesného automatizovaného plazmového řezání, oznámila významné změny ve struktuře vedení a strategii skupiny.

Abychom se mohli soustředit na dodávky špičkových technologií a zákaznických služeb zákazníkům společnosti Thermal Dynamics, provedla společnost centralizaci veškerých aktivit ...

Čtěte dále

Nové zprávy


Kalendář

Naplánujte si návštěvu Thermal Dynamics při některé z nadcházejících událostí. Otevřete si náš kalendář pro kompletní seznam veletrhů, školení a dalších událostí po celé zemi. Kontrolujte aktualizace v průběhu roku.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Event Calendar

E-Newsletter

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími zprávami o Thermal Dynamics Automation, které budou odesílány na váš e-mail. Newsletter Thermal Dynamics je plný novinek a informací o výrobcích, zákaznických aplikacích, technických radách, zvláštních nabídkách, nadcházejících událostech a více.

Nenechte si ujít nová vydání Název newsletteru. Služba je zcela zdarma a zprávy vám budou odesílány na e-mail. Přihlaste se vyplněním tohoto formuláře.


x
x

x

Loading..