Předcházející
Následující

Spotřební materiál

 

Zvýšená životnost dílů napomáhá ziskovosti

Výměny dílů stojí čas i peníze, neboť kvůli nim stroj stojí. Vysoce kvalitní spotřební materiál snižuje čas odstávek a umožňuje dílnám zvýšit svou produktivitu.

Kvalitní spotřební materiál zaručí, že je každý řez přesný, hladký a čistý. Spotřební materiál s delší životností vede ke sníženým časům odstávek a vyšší návratnosti investic.

 

Spotřební materiál

 

 

Technologie Thermal Dynamics® XTremeLife poskytuje dlouhou životnost spotřebního materiálu a vysokopřesnostní kvalitu řezání uhlíkových ocelí. Tato technologie nabízí vynikající životnost spotřebních dílů po celém řezném rozsahu.

Spotřební materiál XTremeLife je vyroben pro přesný hořák XT-Torch. Hořák XT-Torch umožňují rychlou a snadnou výměnu vložek – stačí několik otočení a jedinečný upínací kroužek vložku uvolní. Na rozdíl od ostatních hořáků nepotřebujete žádné nástroje pro výměnu spotřebního materiálu hořáku nebo hlavních dílů hořákové hlavice. Čas výměny se zkrátí na několik vteřin a díky tomu je přechod mezi postupy či aplikacemi rychlý a snadný.

Ztracený výrobní čas. Předělávání řezů. Cena za nepoužití kvalitního spotřebního materiálu je vyšší než jen cena za konkrétní díl.

Pro lepší návratnost svých investic zvolte značku Thermal Dynamics. Vysoce kvalitní spotřební materiály s dlouhou životností jsou jen jedním z mnoha řešení pro přesné řezání obsažené v produktové řadě Thermal Dynamics.

Výhody

  • Díly s vyšší kvalitou a delší životností snižují prostoje a umožňují rychlý přechod mezi programy bez nutnosti výměny dílů
  • Přesné řezání měkké oceli, nerezové oceli, hliníku a dalších, neželezných materiálů

Důležité informace

  • Typický systém: UC Series 131, 201, 301, 401
  • Hořák XT-Torch
 
Spotřební materiál
x
x

x

Loading..