Předcházející
Následující

Diameter Pro®

Integrovaný plasmový systém Thermal Dynamics® přináší dynamické řízení procesu v reálném čase umožňující konzistentní tvorbu kvalitních řezů. Diameter PRO™ je ideálním procesem, když řežete díry otvory do měkké uhlíkových ocelií o poměru průměr : tloušťka = 1:1 na plechu o tloušťce 3 až 25 mm.

Funkce Diameter PRO kombinuje jednoduchost s pokročilou inteligencí ovladače iCNC Performance® pro automatické řezání „optimalizovaných" otvorů stiskem jednoho tlačítka.

Diameter PRO upravuje nekonečné množství parametrů – vše od řezných rychlostí a výšek hořáku až po napětí oblouku a průměry řezu – vše automaticky. Integrované řízení výšky pracuje plynule s integrovaným pohonným systémem pro ovládání pohybů stroje a provádí vysoce kvalitní řezy.

Funkci Diameter PRO lze použít s jakýmkoli softwarem pro optimalizaci rozložení dílů na materiál. V softwaru nemusíte nic měnit. Základní požadavky pro Diameter PRO zahrnují plasmový ovladač Thermal Dynamics s funkcí automatického řízení výšky a plasmovým systémem UC Series Precision.

 

Diameter Pro
x
x

x

Loading..