Předcházející
Následující

Integrovaný řídicí systém

 

 Důvodů pro přechod na nové CNC zařízení řízení je hned několik.

Začal se váš stávající systém porouchávat až příliš často? Jsou jeho opravy příliš nákladné? Anebo váš systém potřebuje přídavnou paměť pro stále složitější programy? Potřebuje vaše výroba sofistikovanější CAD funkce? Když přední americký výrobce oceli potřebuje modernizovat své CNC stroje, obrátí se na společnost Thermal Dynamics®.

Integrované řízení CNC

Nejmodernější integrované řízení našich systémů nabízí vysoce přesné řezání i mimořádně snadné ovládání. Vysokopřesnostní systémy UC Series Auto Gas pracují s ovladači iCNC a integrovaným a mimořádně přesným řízením výšky hořáku, díky čemuž je ovládání všech parametrů plasmy a stroje na jednom místě.

CNC zařízení Thermal Dynamics iCNC Performance® má 15 palcový TFT displej s vysokým rozlišením, dotykovým ovládáním a technologií duálního mikroprocesoru pro multitasking. Práce se strojem je bezkonkurenčně snadná a nabízí jedinečnou ergonomii. Řízení plasmy, pohybů stroje a výšky hořáku, to vše je na jednom místě. Řezné parametry jsou do integrované do systému, což umožňuje obsluze výběr z nabídky běžných řezných programů, které se automaticky aplikují pro optimalizaci řezného postupu u zvoleného materiálu.

Chcete-li CNC zařízení s přesným ovládáním, zvolte značku Thermal Dynamics. Přidání integrovaného řízení do vašeho řezného systému je jen jedním z mnoha řešení pro přesné řezání obsažené v produktové řadě Thermal Dynamics.
 

Výhody

  • Rychlé a snadné nastavení a výběr postupu
  • Rychlé, automatické přepínání mezi značením a řezáním
  • Jedna ovládací obrazovka pro všechny funkce
  • Řezné parametry jsou integrovány do ovladače
  • Integrovaný ovladač výšky hořáku s možností zabudovaného kolizního snímače
  • Možnost síťového připojení pro návrhy dílů, stahování souborů a technickou podporu

Důležité informace

  • Typický systém: UC Series  100, 200, 300, 400
  • iCNC Performance® obsahuje Micro CAD software pro tvorbu a úpravu řezných programů i možnost přímého stahování souborů DXF.
  • Softwarové možnosti zahrnují nástroje pro optimalizaci rozložení skládání dílů na materiál (tzv. nesting),, nástroje pro zvýšení produktivity, uživatelské rozhraní pro HVAC a technologii Diameter PRO™ pro přesné řezání děr (ethernetové připojení je standardní funkcí).
 
Integrované řízení
x
x

x

Loading..