Předcházející
Následující

Velmi přesné řezání uhlíkových ocelí

Měkká Uhlíkové oceli

Řezání oceli je dnes jednou z nejčastějších činností dílen všech velikostí. Tento proces se týká všech odvětví, včetně vojenského průmyslu.

Aby mohly lodě čelit těm nejdrsnějším výzvám, musí být ocel použitá k jejich konstrukci zpracovaná s tou nejvyšší možnou přesností. Díky tomu jsou lodě nejen připraveny čelit hrozícím bitvám, ale také mohou bezpečně brázdit světové oceány.

Vysokopřesnostní plasmové systémy Ultra-Cut® XT nabízí ten nejvyšší stupeň přesnosti, jaký je dnes u měkké oceli možný. V kombinaci se spotřebním materiálem XTremeLife™ nebo Ultra-Cool™ mohou tyto systémy dosáhnout těch nejvyšších řezných výkonů a zároveň těch nejdelších životností dílů.

Proces vysokopřesnostního řezání měkké uhlíkových ocelíi využívá kyslíkovou plasmu a vzduchový štít. Kyslíková plazma řeže rychleji a eliminuje kontaminaci řezu. Řezy pomocí kyslíkové plasmy jsou přesnější a zároveň připravené ke svaáření, bez strusky a eliminují tak nutnost nákladných sekundárních operací.

Potřebujete-li provádět vysoce přesné řezy do uhlíkových ocelí měkké oceli, zvolte značku Thermal Dynamics®. Vysoce přesné řezání měkké oceli pomocí systémů Ultra-Cut® XT je jen jedním z mnoha řešení pro přesné řezání obsažené v produktové řadě Thermal Dynamics.

Výhody

  • Hladký povrch řezů bez nečistot
  • Minimální zaoblení horní hrany
  • Rozsah ISO 9013 3 nebo vyšší
  • Povrch bez strusky

Důležité informace

  • Typický systém: Ultra-Cut® XT  100, 200, 300, 400
  • Spotřební materiály XTremeLife nebo Ultra-Cool

Velmi přesné řezání uhlíkových ocelí
x
x

x

Loading..