Předcházející
Následující

Robotické a úhlové řezání

 

Jeden z předních amerických výrobců motocyklů hledal robota, který by dokázal přesně řezat ocel, jenž jeho motocyklům dodává jejich klasický vzhled.

Pouze robotické systémy Thermal Dynamics® mu dokázaly vyhovět. Náš robotický hořák XTR™ nabízí přesnost a výkon, jaký daný výrobce potřeboval.

Robotický hořák XTR je menší, lehčí a používá optimalizovaný spotřební materiál. Jeho instalace je snadnáé a bez jakékoli ztráty přesnosti či výkonu. Tento hořák byl navržen se zabudovanými kabely se sníženou hmotností, flexibilitou a pevností, což je činí mimořádně odolné při opakovaných pohybech. Oba spotřební díly a tělo hořáku jsou vyrobeny tak, aby bylo jejich upínání přesné, umožňovalo dokonalé zarovnání a zůstaly vždy ve stejné poloze řez po řezu.

Robotické a úhlové řezání

Systém Ultra-Cut® XT je také schopný extrémně přesného a výkonného úhlového řezání. Díky

speciálně navrženým spotřebním dílům může tento systém řezat do plechů o tloušťce 51 mm při úhlu 45°. Kabely hořáku jsou výjimečně pružné a chráněné kevlarovým obalem, aby vydržely vysoce intenzivní automatizované úhlové řezání.

Robotické systémy umožňují optimální náklady a výkon pro řezání měkké oceli, nerezové oceli a hliníku. Systém Ultra-Cut® XT s robotickým hořákem XTR je tím nejlepším nástrojem pro robotické nebo úhlové řezání. Až příště uvidíte motorku svištět po dálnici, vzpomeňte si, že společnost Thermal Dynamics byla první volbou jejího výrobce.

Pro přesné robotické a úhlové řezání zvolte značku Thermal Dynamics. Technologie robotického a úhlového řezání je jen jedním z mnoha řešení pro přesné řezání obsažené v produktové řadě Thermal Dynamics.

Výhody

  • Krátké upínání hořáku pro lepší obratnost a přístup
  • Speciálně navržené spotřební díly pro profilové/úhlové řezání nabízející přesnost a flexibilitu
  • Lehké, flexibilní a přitom robustní kabely hořáků
  • Značky pro přesné upínání hořáků
  • Spotřební díly od 15A a výše

Důležité informace

  • Typický systém: Ultra-Cut® XT  100, 200, 300, 400
  • Nástroj pro polohování hořáku a programování bod po bodu

 

 

 

 

 

Robotické a úhlové řezání
x
x

x

Loading..