Previous
Next

o Thermal Dynamics

Profesjonaliści, którzy poszukują rozwiązań w zakresie cięcia stali miękkiej i materiałów niezawierających żelaza, cechujących się wysoką jakością cięcia, prostotą użytkowania, wysoką prędkością cięcia, a także wysoką wydajnością ogólną, wybierają Thermal Dynamics Automation®. Nasze systemy plazmowe posiadają rozwiązania, których potrzebujesz:

Cięcie precyzyjne | Zintegrowane układy sterowania | Robotyka i ukosowanie | Plazma powietrzna | Ulepszenia i modernizacje

Bez względu na to, czego poszukujesz, zapoznaj się z oferowaną przez Thermal Dynamics Automation® linią produktów True Solutions™: wydajne rozwiązania, jakie w jej ramach oferujemy, pomogą zwiększyć efektywność pracy w twoim warsztacie. Co najważniejsze, nasza najbardziej zaawansowana technologia cięcia plazmowego oraz wysokiej jakości materiały eksploatacyjne sprawiają, że każde cięcie wykonane jest prawidłowo. W każdej maszynie zastosowano wygodne i szybkie rozwiązanie w postaci wymiennego wkładu palnika XT™, a klienci mogą przy tym korzystać z naszego serwisu i wsparcia.


x
x

x

Loading..