Previous
Next
Machines that make the Cut Machines that make the Cut

Machines
that make the

Bezprecedensowa rentowność i wydajność dzięki precyzyjnym systemom plazmowym Thermal Dynamics® UC.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej
Bring Quickpierce Technology to the table Bring Quickpierce Technology to the table

Odkryj

Technologię QuickPierce

dla szybszego cięcia.

Nowa technologia QuickPierce Thermal Dynamics® skraca czas przebijania nawet o 40% w przypadku stali miękkiej o grubości do 50 mm (2'').

Success Stories Success Stories

Historie Sukcesu.

Plazma, Która Się Opłaca.

Sprawdź, jak nasi klienci mogli cieszyć się bezprecedensową rentownością i wydajnością dzięki najniższym kosztom użytkowania Thermal Dynamics®.

Bring Performance to the table Bring Performance to the table

Zapewnij sobie

wydajność.


Sięgnij po zautomatyzowany sprzęt do cięcia plazmowego marki Thermal Dynamics, aby zyskać najlepszą w tej klasie produktów jakość cięcia i materiałów eksploatacyjnych.

x

Bring QuickPierce Technology to the table

x

Wyłóż na stół produktywność

x

Wyłóż na stół sprawność.

x

Bring Performance to the table

Zwiększ swoje zyski. Kropka.

Sprzęt marki Thermal Dynamics to najbardziej zaawansowane na rynku urządzenia do zautomatyzowanego cięcia plazmowego. Nasze systemy cięcia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą wydajność i pomóc Ci zachować jak najwięcej pieniędzy w kieszeni.

Oszczędności, które się sumują.

Niższe koszty początkowe. Większe oszczędności na kosztach użytkowania. Skrócony czas przestoju między cięciami. Szybsze serwisowanie i szybsza naprawa. Wybierając markę Thermal Dynamics, zyskujesz na wydajności. Suma wszystkich zalet urządzenia przekłada się na najniższy całkowity koszt posiadania na rynku - TCO.

Najlepsza w tej klasie jakość produktów.

Produkty marki Thermal Dynamics zapewniają lepszą wydajność cięcia i kosztują mniej niż konkurencyjne rozwiązania. Nasze systemy plazmowe – od systemów cięcia powietrzem po precyzyjne rozwiązania zrobotyzowane – zapewniają najlepsze i najsprawniejsze w branży cięcie stali niestopowej, aluminium i stali nierdzewnej.

Zobacz produkty

Rozwiązania, które zaspokajają Twoje potrzeby.

W firmie Thermal Dynamics uważamy, że klienci powinni móc poprawić wydajność cięcia plazmowego bez wymiany całego sprzętu. Jesteśmy jedynym producentem oferującym kompletne rozwiązanie modernizacyjne.

Opcje modernizacyjne

Eksperci, na których możesz polegać.

Nasi kompetentni pracownicy z zaangażowaniem poszukują rozwiązań dla problemów klientów. Dzięki rozbudowanej sieci autoryzowanych centrów serwisowych otrzymujących w naszej fabryce szkolenie, możemy zapewnić szybsze serwisowanie i naprawy maszyn. W razie zapotrzebowania na szczegółowe informacje o produktach nasze centrum wiedzy i materiały szkoleniowe są zawsze dostępne online.

Zobacz szkolenie
x
x

x

Loading..