Previous
Next
Bring Productivity to the table Bring Productivity to the table

Wyłóż na stół

rentowność.


Technologia ukosowania Thermal Dynamics umożliwiła Elisa i TITAN CALL skrócenie o 50% czasu wymaganego na przygotowanie części do spawania.

Poznaj tę historię Poznaj tę historię
Bring Productivity to the table Bring Productivity to the table

Wyłóż na stół

sprawność.


Sięgając po sprzęt do zautomatyzowanego cięcia plazmowego marki Thermal Dynamics, Zoran skrócił czas produkcji o połowę, co przełożyło się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Poznaj tę historię Poznaj tę historię
Bring Performance to the table Bring Performance to the table

Zapewnij sobie

wydajność.


Sięgnij po zautomatyzowany sprzęt do cięcia plazmowego marki Thermal Dynamics, aby zyskać najlepszą w tej klasie produktów jakość cięcia i materiałów eksploatacyjnych.

Poznaj tę historię Poznaj tę historię
Bring Profitability to the table Bring Profitability to the table

Zapewnij sobie

rentowność.


Zautomatyzowany sprzęt do cięcia plazmowego zapewnia najniższy całkowity koszt posiadania na rynku - TCO.

x

Wyłóż na stół sprawność.

x

Wyłóż na stół produktywność

x

Bring Performance to the table

Zwiększ swoje zyski. Kropka.

Sprzęt marki Thermal Dynamics to najbardziej zaawansowane na rynku urządzenia do zautomatyzowanego cięcia plazmowego. Nasze systemy cięcia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą wydajność i pomóc Ci zachować jak najwięcej pieniędzy w kieszeni.

Przykładowy kalkulator oszczędności.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Wprowadź swoje liczby do naszego kalkulatora i zobacz, ile możesz zaoszczędzić, sięgając po system Ultra-Cut® XT marki Thermal Dynamics.

Wybierz jednostkę

Twój system plazmowy

Twój system plazmowy

Aktualnie posiadane źródło plazmowe
Gaz / Materiały

Twoja konfiguracja parametrów cięcia

Grubość płyty (mm)
Liczba zmian w ciągu dnia

Twoje koszty zużycia mediów

Cena energii (1 kWh)

Cena H35

SZACOWANE ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI

Właśnie takie oszczędności w skali roku zapewnia sprzęt marki Thermal Dynamics w porównaniu z .

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat potencjalnych oszczędności?

Wymieniony wyżej konkurencyjny produkt jest porównywalny ze wskazanym poniżej produktem marki Thermal Dynamics, ale może nie być identyczny pod względem właściwości chemicznych, parametrów roboczych lub wydajności. Porównania mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią podstawy do zgłaszania roszczeń z tytułu gwarancji.

XPR™, HPR® to znaki handlowe będące własnością spółki Hypertherm®, Inc., Kjellberg® to znaki handlowe będące własnością spółki Kjellberg® Finsterwalde; wymienione wyżej znaki handlowe nie są w żaden sposób powiązane z marką Thermal Dynamics®. Przedstawione powyżej informacje są dostępne publicznie na stronach internetowych producentów urządzeń.

Oszczędności, które się sumują.

Niższe koszty początkowe. Większe oszczędności na kosztach użytkowania. Skrócony czas przestoju między cięciami. Szybsze serwisowanie i szybsza naprawa. Wybierając markę Thermal Dynamics, zyskujesz na wydajności. Suma wszystkich zalet urządzenia przekłada się na najniższy całkowity koszt posiadania na rynku - TCO.

Dowiedz się więcej

Najlepsza w tej klasie jakość produktów.

Produkty marki Thermal Dynamics zapewniają lepszą wydajność cięcia i kosztują mniej niż konkurencyjne rozwiązania. Nasze systemy plazmowe – od systemów cięcia powietrzem po precyzyjne rozwiązania zrobotyzowane – zapewniają najlepsze i najsprawniejsze w branży cięcie stali niestopowej, aluminium i stali nierdzewnej.

Zobacz produkty

Rozwiązania, które zaspokajają Twoje potrzeby.

W firmie Thermal Dynamics uważamy, że klienci powinni móc poprawić wydajność cięcia plazmowego bez wymiany całego sprzętu. Jesteśmy jedynym producentem oferującym kompletne rozwiązanie modernizacyjne.

Opcje modernizacyjne

Eksperci, na których możesz polegać.

Nasi kompetentni pracownicy z zaangażowaniem poszukują rozwiązań dla problemów klientów. Dzięki rozbudowanej sieci autoryzowanych centrów serwisowych otrzymujących w naszej fabryce szkolenie, możemy zapewnić szybsze serwisowanie i naprawy maszyn. W razie zapotrzebowania na szczegółowe informacje o produktach nasze centrum wiedzy i materiały szkoleniowe są zawsze dostępne online.

Zobacz szkolenie
x
x

x

Loading..