Archiwum wiadomości

FIRMA SKH PODNOSI WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ PROCESÓW DZIĘKI MODERNIZACJI MASZYNY DO CIĘCIA Z WYKORZYSTANIEM NOWEJ TECHNOLOGII OD THERMAL DYNAMICS

01/08/2018

Firma SKH SIA została założona w 1993 roku w Rydze na Łotwie. Specjalizuje się we wznoszeniu budynków przemysłowych, produkcji zbiorników magazynowych, budowie rurociągów oraz wykonywaniu izolacji termicznej budynków. Częścią działalności firmy jest także budownictwo ogólne. Posiadając liczne certyfikaty, które umożliwiają obsługę klientów z różnych branż, firma SKH nieustannie inwestuje w rozwijanie swoich możliwości technicznych, w tym w środki trwałe. W styczniu 2017 roku firma SKH postanowiła podnieść wydajność i jakość cięcia z wykorzystaniem dużego stołu do cięcia, wyposażając go w najnowocześniejszy układ sterowania CNC i technologię cięcia plazmowego Thermal Dynamics.

Czytaj więcej


Firma Thermal Dynamics prezentuje wiodące na rynku systemy cięcia plazmowego na targach Schweissen and Schneiden 2017

08/05/2017

Firma Thermal Dynamics, światowy lider w zakresie technologii cięcia plazmowego, będzie obecna na targach Schweissen & Schneiden, odbywających się w centrum wystawowym w Düsseldorfie w dniach 25-29 września 2017 r.

Czytaj więcej


Thermal Dynamics wypuszcza na rynek ulepszone materiały eksploatacyjne z serii HeavyCut, przeznaczone do pracy z systemami Ultra-Cut XT przy natężeniu 200 A

02/03/2017

Systemy Ultra-Cut XT zapewniają najwyższej klasy precyzję cięcia blach ze stali miękkiej – nawet o większej grubości, w przypadku stosowania technologii HeavyCut – by uzyskać wyjątkowo długi okres przydatności części do użytku oraz wysoką jakość wyciętych krawędzi.

Czytaj więcej


Wydłużanie okresu przydatności materiałów eksploatacyjnych w zautomatyzowanym systemie plazmowym

12/09/2016

Istnieją dwa sposoby na maksymalne wydłużenie okresu przydatności materiałów eksploatacyjnych i obniżenie kosztów operacyjnych w przypadku zautomatyzowanej przecinarki plazmowej. Pierwszą opcją jest zatrudnienie eksperta w dziedzinie cięcia plazmowego i programowania CNC, który zoptymalizuje parametry każdego etapu każdej procedury cięcia. Drugą opcją jest wykorzystanie zintegrowanego systemu i sterownika CNC posiadającego wbudowaną inteligencję eksperta w zakresie cięcia plazmowego i programowania, a także obsługiwanych w prosty sposób narzędzi programowych, dzięki którym maszyna działa w sposób optymalizujący okres przydatności materiałów eksploatacyjnych.

Czytaj więcej


Automatyzacja cięcia plazmowego – Czynnik ludzki

12/09/2016

Inteligencja zawarta w sterowniku zautomatyzowanego systemu plazmowego pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, zwiększyć możliwości warsztatu, pokonać ograniczenia personelu i podnieść jakość… jednak tylko wtedy, gdy użytkownicy zaczną tę inteligencję wykorzystywać. Dobrą analogią są tutaj smartfony. Dostępnych aplikacji jest ponad milion, a ludzie, którzy korzystają z nich w określonych celach, działają sprawniej niż ci, którzy tego nie robią, bez względu na to, czy chodzi o liczenie kalorii (MyFitnessPal), czy odszukiwanie tytułu piosenki.

Czytaj więcej


x
x

x

Loading..