Previous
Next

Consumables

 

Wydłużony okres przydatności materiałów eksploatacyjnych zwiększa zyskowność                   

Niepotrzebne wymiany części mogą pochłaniać czas i pieniądze w związku z przestojem maszyny. Materiały eksploatacyjne wysokiej jakości skracają czas przestojów, podnosząc produktywność warsztatów.

Wysokiej jakości materiały eksploatacyjne są gwarancją precyzyjnego, gładkiego i czystego cięcia za każdym razem. Materiały eksploatacyjne cechujące się dłuższym okresem przydatności pozwalają ograniczyć czas przestojów i zwiększyć zwrot z inwestycji.

Materiały eksploatacyjne

Opracowana przez firmę Thermal Dynamics® technologia XtremeLife wydłuża okres przydatności materiałów eksploatacyjnych i zwiększa precyzję cięcia stali miękkiej – a tego właśnie chcą pracownicy warsztatów produkcyjnych. Okres przydatności materiałów eksploatacyjnych w całym zakresie zastosowań związanych z cięciem jest wyjątkowo długi.

Materiały eksploatacyjne XtremeLife pasują do palnika precyzyjnego XT. Palnik XT sprawia, że wymiana kaset jest szybka i prosta – wystarczy kilka obrotów, by wyjątkowy gwint kołnierza mocującego zwolnił wkład. W odróżnieniu od innych palników, wymiana materiałów eksploatacyjnych lub głównych podzespołów głowicy palnika nie wymaga użycia narzędzi. Przestój ogranicza się do kilku sekund a przezbrojenie do innego procesu lub zastosowania jest szybkie i proste.

Utrata czasu produkcji, powtarzanie cięcia… Cena niewykorzystywania materiałów eksploatacyjnych wysokiej jakości znacznie przewyższa koszt samej części.

Jeśli zależy ci na wyższym zwrocie z inwestycji, zapoznaj się z ofertą Thermal Dynamics. Wystarczające na długo materiały eksploatacyjne wysokiej jakości to tylko niektóre z wielu rozwiązań True Solutions w zakresie cięcia precyzyjnego, jakie można znaleźć w ofercie automatyzacja produktów firmy Thermal Dynamics.

Zalety

  • Materiały wyższej jakości i o dłuższym okresie przydatności ograniczają przestoje i umożliwiają szybkie przezbrojenie do innego zastosowania bez konieczności wymiany części
  • Precyzyjne cięcie stali miękkiej, stali nierdzewnej, aluminium i innych materiałów niezawierających żelaza

Założenia

  • Typowy system: UC Series 131, 201, 301, 401
  • Palnik XT


 

 
Materiały eksploatacyjne
x
x

x

Loading..